Opiekunowie lat

OPIEKUNOWIE LAT W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

I. Studia stacjonarne

1. Prawo

  • I rok - dr Hanna Frąckowiak/hanna.frackowiak@uwm.edu.pl
  • II rok – 
  • III rok – dr Maciej Duda/ kontakt: maciej.duda@uwm.edu.pl
  • IV rok dr Joanna Grabowska/ kontakt: joannastop@wp.pl
  • V rok - dr Marcin Kazimierczuk / kontakt: marcin.kazimierczuk@uwm.edu.pl

2. Administracja I-stopnia

  • I rok - dr Krystyna Ziółkowska / kontakt: krystyna.holdynska@uwm.edu.pl
  • II rok – dr Patrycja Hinc / kontakt: patrycja.hinc@uwm.edu.pl
  • III rok – 

3. Administracja II-stopnia

  • I rok - dr Michał Mariański / kontakt: michal.maranski@uwm.edu.pl
  • II rok - dr hab. Magdalenia Rzewuska / kontakt: magdalena.rzewuska@uwm.edu.pl

4. Bezpieczeństwo wewnętrzne I-stopnia 

  • I rok – dr Joanna Narodowska/ kontakt:joanna.narodowska@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Paweł Błażejczyk / kontakt: pawel.blazejczyk@uwm.edu.pl
  • III rok –  dr Kamil Frąckowiak/ kontakt: kamilfrackowiak1@gmail.com

5. Bezpieczeństwo wewnętrzne II-stopnia

  • I rok - dr Małgorzata Augustyniak/ kontakt: malgorzata.augustyniak@uwm.edu.pl
  • II rok - dr hab. Marcin Dąbrowski/ kontakt: marcin.dabrowski@uwm.edu.pl

6.Administracja i Cyfryzacja I-go stopnia

  • I rok - dr Edyta Sokalska/ kontakt: edyta.sokalska@uwm.edu.pl
  • II rok- dr Michał Kurzyński / kontakt: michal.kurzynski@uwm.edu.pl

II. Studia niestacjonarne

1. Prawo

  • I rok - dr Justyna Krzywkowska /kontakt: justyna.krzywkowska@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Maciej Bendorf-Bundorf/ kontakt: maciej.bendorf@uwm.edu.pl 
  • III rok – dr Anna Chodorowska / kontakt: ania-chodorowska@tlen.pl
  • IV rok - dr Marek Salamonowicz / kontakt: m.salamonowicz@uwm.edu.pl 
  • V rok - dr Dobrochna Ossowska-Salamonowicz / kontakt:dobrochna.ossowska@uwm.edu.pl

2. Administracja I-stopnia

  • I rok – dr Paweł Romaniuk / kontakt: pawel.romaniuk@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Tomasz Majer / kontakt: tomasz.majer@uwm.edu.pl
  • III rok – dr Paweł Polaczuk/ kontakt: pawel.polaczuk@uwm.edu.pl

3. Administracja II-stopnia

  • I rok - dr Anna Franusz/ kontakt: anna.franusz@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Paweł Lewandowski / kontakt: pawel.lewandowski@uwm.edu.pl

4. Bezpieczeństwo wewnętrzne I-stopnia

  • I rok - dr Kamila Naumowicz / kamila.naumowicz@gmail.com
  • II rok – dr Martyna Seroka / kontakt: martyna.seroka@poczta.onet.pl
  • III rok - dr Ewa Lewandowska / e.lewandowska@uwm.edu.pl

5. Bezpieczeństwo wewnętrzne II-stopnia

  • I rok - mgr Sylwia Łazarewicz /kontakt: sylwia.lazarewicz@uwm.edu.pl
  • II rok - mgr Magda Pieńkowska / kontakt: m.pienkowska.uwm@gmail.com