Wygrana Studenckiego Forum Administracyjnego Ad Vocem w Sekcji Polityczno-Prawnej MSKN 2024

Miło nam poinformować, że studenci Koła Naukowego Studenckie Forum Administracyjne  Ad Vocem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: Alicja Cendrowska, Małgorzata Kasiak, Adriana Przybysz, Dawid Sutkowski wzięli udział w 53. MIĘDZYNARODOWYM SEMINARIUM KÓŁ NAUKOWYCH pt. „Interdyscyplinarny charakter inteligentnych specjalizacji” Olsztyn, 27-28 maja 2024 r.

Studenci Koła ponownie zajęli czołowe miejsce w SEKCJI NAUK POLITYCZNO-PRAWNYCH.

I miejsce zajęła Pani Alicja Cendrowska podejmując referat pt.: E-książeczka stanu cywilnego

II miejsce zajęli Pani Małgorzata Kasiak oraz Pan Dawid Sutkowski podejmując referat pt.: Wtórne wykorzystanie danych osobowych

Opiekun koła : dr Monika Ziniewicz

Gratulujemy serdecznie ciekawych referatów !