Warsztaty poświęcone prawnym aspektom procesu legislacyjnego oraz analizie skutków regulacji

Dnia 14.04.23r. odbyły się Warsztaty poświęcone prawnym aspektom procesu legislacyjnego oraz analizie skutków regulacji. Uroczystego otwarcia spotkania dokonał Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr hab. Jarosław Dobkowski, prof. UWM.
Warsztaty zostały przeprowadzone przez dr Katarzynę Grzelak - Bach - Dyrektor Departamentu Oceny Skutków Regulacji oraz Annę Lewicką - Naczelnik Wydziału Analiz Systemowych Departamentu Oceny Skutków Regulacji Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podczas spotkania studenci mieli możliwość ubiegania się o płatne praktyki w KPRM po uzyskaniu najlepszego wyniku testu.
Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów WPiA.

Więcej o wydarzeniu opowiedzieli przedstawiciele KPRM oraz dr hab. Jarosław Dobkowski, prof. UWM  - Dziekan WPiA UWM w Olsztynie - tutaj.