Szlachetna Paczka - RWSS WPiA UWM w Olsztynie

Szanowni Państwo,

Samorząd Studentów WPiA UWM w Olsztynie ma przyjemność organizować akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Jest to projekt pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin pozyskiwane są przez działających lokalnie wolontariuszy.
Naszym celem jest zmobilizowanie i zintegrowanie społeczności Wydziału poprzez wspólne działanie na rzecz najbardziej potrzebujących olsztyńskich rodzin. W centrum naszego zainteresowania znajduje się samotny Tata z dziećmi, a także samotny młody człowiek.
Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników Wydziału, a także wszystkich sympatyków działalności dobroczynnej do wsparcia naszej inicjatywy, dziękując jednocześnie za pomoc już udzieloną. Akcję można wspomóc na wiele sposobów, w różnym zakresie. Liczy się każdy, choćby najmniejszy gest. Szlachetną Paczkę przygotowujemy dla dwóch rodzin.
Czekamy na Was codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09:20-16:45 w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie.
W Kancelarii Wydziału znajduje się również puszka gdzie można wesprzeć akcję finansowo w godzinach pracy Kancelarii.
Artykuły wraz z funduszami zbieramy do dnia 03.12.2021 r.