Pierwsze miejsce naszych Studentek w MSKN 2022

W dniu 15 września 2022 r. w ramach Sekcji Nauk Polityczno-Prawnych (Komisja w składzie: dr hab. Magdalena Rzewuska, dr Małgorzata Augustyniak, dr Monika Ziniewicz) studentki III roku kierunku Administracja Pani Alicja Cendrowska oraz Pani Emilia Gromek członkinie Koła Naukowego „Studenckie Forum Administracyjne Ad Vocem”, którego opiekunem jest dr Monika Ziniewicz, uzyskały pierwsze miejsce za wygłoszenie referatu „Administracyjnoprawne aspekty pomocy obywatelom Ukrainy w Polsce w czasie konfliktu zbrojnego na terenie Ukrainy”. Studentki reprezentowały Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego podczas odbywania się w dniach 15-16 września 2022 r. 51. Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych 2022 r. w Olsztynie. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywała się pod nazwą: „Seminarium innowacyjnych rozwiązań w dobie pandemii”.

Gratulujemy!

Program MSKN 2022