Obrony rozpraw doktorskich w Katedrze Prawa Finansowego i Prawa Podatkowego

W pierwszej połowie 2024 roku, miały miejsce dwie obrony rozpraw doktorskich w Katedrze Prawa Finansowego i Prawa Podatkowego.

1. W dniu 22 lutego 2024 roku o godz. 9.00 w sali A3.01 Budynku Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Dybowskiego 13 w Olsztynie odbyła się:

publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Dekowskiej

na temat: „Tajemnica skarbowa w polskim prawie podatkowym. Stan obecny i kierunki zmian. "

Promotor:   dr hab. Bogumił Pahl, prof. UWM

Recenzenci: prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic, prof. dr hab. Rafał Dowgier, dr hab. Dariusz Strzelec, prof. UŁ.

2. W dniu 28 marca 2024 roku o godz. 9.00 w sali A3.01 Budynku Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Dybowskiego 13 w Olsztynie odbyła się:

publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Tomasza Smolińskiego

Tytuł: "Praktyczne aspekty ochrony konsumenta na rynku usług finansowych na przykładzie roszczeń konsumentów z tytułu zawartych umów kredytu waloryzowanych kursem walut obcych."

Promotor:    dr hab. Michał Mariański, prof. UWM

Recenzenci: prof. dr hab. Agnieszka Malarewicz-Jakubów, dr hab. Anna Jurkowska-Zeidler, prof. UG, dr hab. Anna Zalcewicz, prof. PW

Serdecznie gratulujemy

I życzymy nowym doktorom nauk prawnych wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym (jako wykonującym zawód adwokata) oraz osobistym.