Nagrody Rektora za działalność społeczną na rzecz uczelni i osiągnięcia sportowe

Pierwszej edycja rektorskich nagród za działalność społeczną na rzecz uczelni i osiągnięcia sportowe została zakończona.
To sposób na docenienie tych studentów i doktorantów UWM w Olsztynie, którzy są zaangażowani w życie Uniwersytetu oraz promują go swoimi sukcesami. Pula nagród wynosiła 250 tys. złotych.

O nagrodę za działalność społeczną na rzecz Uniwersytetu ubiegało się 129 osób, kolejne 33 konkurowało o nagrodę za osiągnięcia sportowe. Ostatecznie nagrodzonych zostało 26 społeczników zaangażowanych w życie uczelni i 28 osób mogących się pochwalić świetnymi wynikami w sporcie.

Wśród laureatów znaleźli się studenci Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie:

Weronika Libuda
Klaudia Majewska
Margarita Khoperia
Maja Lemanowicz
Bartosz Prusik
Paulina Mazurkiewicz
Kacper Lewalski
Oliwia Cwalińska
Dawid Deptuła
Natalia Łapińska

Gratulujemy!