Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej

W dniach 19-21 maja 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej organizowane przez Politechnikę Gdańską w Gdańsku. Reprezentanci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł mistrzowski pokonując po pięknym i emocjonującym widowisku drużynę Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu 2:1. Spośród pięciu rozegranych spotkań nasza drużyna nie przegrała ani jednego oddając rywalom w trakcie trwania całego turnieju jedynie dwa sety. W skład drużyny UWM weszli pracownicy Wydziału Prawa i Administracji - dr Maciej Duda, dr Michał Gornowicz oraz mgr Jakub Goerick. Serdecznie gratulujemy sukcesów licząc na kolejny tytuł mistrzowski za rok.