Finał XIII edycji Konkursu Wiedzy z Kryminologii

Dnia 5 lutego 2020 r odbył się finał XIII edycji Konkursu Wiedzy z Kryminologii zorganizowany przez Katedrę Kryminologii i Kryminalistyki oraz Studenckie Koło Kryminologii Vestigium. Tematem przewodnim konkursu były techniczno-taktyczne aspekty zwalczania przestępczości zorganizowanej w obszarze środowiska naturalnego. Jury konkursu składało się z pracowników Katedry Kryminologii i Kryminalistyki oraz zaproszonych gości:Cezarego Fiertka - Prokuratora Okręgowego Olsztyna,  insp Edwarda Szydłowskiego - Z-cy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, insp Piotra Zabuskiego - Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie, Daniela Brodowskiego - Prokuratora Rejonowego Olsztyn Południe,  dr Kamila Iwankiewicza - Dyrektora NBP, Dr Grażyny Kędzierskiej. Obradom jury konkursowego przewodniczył prof. dr hab. Wiesław Pływaczrwski Laureatem konkursu został student II roku prawa  - Bartłomiej Madej. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Konkursu --> galeria cz. 1, galeria cz.2

Media o konkursie: