dr Karin Rakova - gość ze Słowacji w ramach programu ERASMUS+

W dniach 20-24 marca 2023 r. Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego gościła w ramach programu Erasmus+ dr Karin Rakovą pracownika Katedry Prawa Cywilnego Wydziału Prawa Comenius University Bratislava na Słowacji.
Dr Karin Rakova m.in. uczestniczyła w wybranych wykładach realizowanych na naszym Wydziale, wzięła czynny udział w warsztatach jurydycznych z prawa cywilnego, przeprowadziła szereg dyskusji naukowych oraz spędziła wiele czasu w bibliotece uniwersyteckiej. "Po godzinach", dzięki uprzejmości pracowników Katedry, miała możliwość podziwiać uroki Olsztyna i jego okolic. Wizyta Pani dr była aktem wieloletniej sympatii pomiędzy wydziałami i niewątpliwie posłuży zacieśnieniu współpracy.