51. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych

W dniach 15-16 września 2022 r. odbyło się 51. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych pt.: Seminarium innowacyjnych rozwiązań w dobie pandemii.

W tym roku seminarium zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe CASUS działające przy Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie oraz Studenckie Koło Telewizyjne ZOOM działające przy Wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie.

Tegoroczna konferencja odbyła się w trybie zdalnym i wzięło w niej udział 230 studentów i doktorantów nie tylko z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ale i z innych polskich i zagranicznych uczelni.

Wykład inauguracyjny został wygłoszony przez Pana dra Macieja Dudę z Katedry Kryminologii i Kryminalistyki WPiA UWM w Olsztynie.

Wśród zaproszonych gości byli również prof. Anita Frankowiak, dr Dominika Myślak, prof. Marcin Dąbrowski, prof. Jarosław Całka, mec.  Marcin Kotowski.

Zapraszamy do posłuchania podsumowania wydarzenia w Radio UWM FM tutaj.