XXVI DNI EDUKACJI PRAWNICZEJ ELSA OLSZTYN

Dni Edukacji Prawniczej to jedno z flagowych przedsięwzięć Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland. Projekt realizowany jest każdego roku w listopadzie, jednocześnie przez wszystkie Grupy Lokalne w Polsce.

Tegoroczna XXVI edycja Dni Edukacji Prawniczej ELSA Olsztyn odbędzie się w dniach 14-16 listopada w Auli Błękitnej, w murach gmachu Centrum Konferencyjno - Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Agenda XXVI Dni Edukacji Prawniczej obfituje w szereg prelekcji i warsztatów o różnorodnej tematyce dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie w niej coś dla siebie i będzie mógł posiąść zarówno wiedzę merytoryczną, jak i umiejętności praktyczne.

W celu zapewnienia najwyższej jakości tegorocznych wydarzeń ELSA Olsztyn zaprosiła do współpracy wybitnych prawników, belfrów uczelni wyższych, sędziów należących do Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia" oddział w Olsztynie, kancelarie prawne m.in. Kancelarię Adwokacką “Kotowski i Współpracownicy”, Kancelarię Adwokacką adw. Karolina Nowalska, Kancelarię "Civitas et Ius" Piotr Brzozowski oraz szereg patronów, pośród których znaleźli się m.in. Piekarnia Rzemieślnicza “Bo Chenek” oraz Biuro Nieruchomości "Dom Nieruchomości".

Autorka: Weronika Wiśniewska