XII Konkurs Wiedzy z Prawa Handlowego

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, realizujących w semestrze zimowym 2022/2023 przedmiot Prawo Handlowe do udziału w XII Konkursie Wiedzy z Prawa Handlowego organizowanym przez Koło Naukowe Prawa Handlowego WPiA UWM w Olsztynie i Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn wraz Katedrą Prawa Handlowego i Prawa Gospodarczego WPiA UWM w Olsztynie.

Konkurs będzie składał się z II etapów, podczas których Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z postawionymi przez Komisję Konkursową wyzwaniami z zakresu Prawa Handlowego.

Etap I polegać będzie na rozwiązaniu 60 pytań testowych oraz rozwiązaniu 2 kazusów.

Dziesięcioro Uczestników, którzy uzyskają najlepsze wyniki awansuje do II – finałowego etapu, w ramach którego zmierzą się z pytaniami zadanymi im przez przedstawicieli Katedry Prawa Handlowego i Prawa Gospodarczego WPiA UWM w Olsztynie.

Zwycięzcy mogą liczyć na niesamowite nagrody.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1810