Warsztaty - Rządowy proces legislacyjny z uwzględnieniem analizy skutków regulacji

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie studentów Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie na Warsztaty pn. Rządowy proces legislacyjny z uwzględnieniem analizy skutków regulacji.

Warsztaty odbędą się 14 kwietnia 2023 r. godz. 11:30, Aula 37 Centrum Humanistyczne, ul. Obitza 1, 10-725 Olsztyn.

Wydarzenie zostanie zaingurowane przez wybitnych znawców i wieloletnich praktyków Rządowego Procesu Legislacyjnego: prof. Norberta Maliszewskiego - Sekretarza Stanu KPRM, Szefa Rządowego Centrum Analiz oraz prof. Jarosława Dobkowskiego - Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie.

Ćwiczenia praktyczne zostaną przeprowadzone przez doświadczonych pracowników Służby Cywilnej.

Spośród uczestników warsztatów zostaną wyłonieni kandydaci do odbycia płatnych praktyk w Rządowym Centrum Analiz KPRM.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!