Problemy prywatyzacji i przemian ustrojowych w latach 90tych w Polsce i w Rosji - analiza porównawcza

Dr Tomasz Blusiewicz jest historykiem stosunków międzynarodowych, zajmującym się współpracą gospodarczą w Eurazji drugiej połowy XX wieku. Doktorat obroniony na Harvardzie w 2017 roku, nosi tytuł "Return of the Hanseatic League or how the Baltic Sea Trade Washed Away the Iron Curtain, 1945-1991." Alma mater naszego prelegenta jest University of Chicago, który ukończył w 2011 roku z podwójnym tytułem licencjata z historii i filozofii. Aktualnie dr Blusiewicz jest adiunktem na wydziale historii w School of Advanced Studies at the University of Tyumen, Russia.
Transmisja on-line obędzie się w najbliższą środę (17.02.2020r.) o godzinie 15:00 i będzie dotyczyć problemów prywatyzacji i przemian ustrojowych w latach 90tych w Polsce i w Rosji - analiza porównawcza, skupiona na kwestiach historycznych, ekonomicznych i legislacyjnych.
Serdecznie zapraszamy!