Perspektywy Women in Tech Summit 2024 -12 - 13 czerwca EXPO XXI w Warszawie

Fundacja Edukacyjna Perspektywy zaprasza studentki i studentów do udziału w największej w Europie i Azji konferencji dla kobiet o nowych technologiach Perspektywy Women in Tech Summit 2024, która odbędzie się 12 – 13 czerwca w Warszawie! UWM w Olsztynie już drugi rok jest partnerem uczelnianym tej konferencji.

Summit to: 2 dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń, 5 scen z wykładami ekspertek i liderek branży Tech & IT, 150 inspirujących keynote speakerów,  60 merytorycznych warsztatów,  50 fascynujących tech-talków,  500 indywidualnych sesji mentoringowych,  stoiska 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm,  Targi Pracy ze spotkaniami rekrutacyjnymi i branżowym networkingiem,  mnóstwo pozytywnej energii!

UWM w Olsztynie drugi rok z rzędu stał się partnerem uczelnianym największej w Europie konferencji dla kobiet w IT&TECH. Już 12 czerwca br. po raz szósty wystartuje w Warszawie Perspektywy Women in Tech Summit, gdzie spotkają się największe umysły nowych technologii: naukowczynie, inżynierki, liderki, startuperki oraz ekspertki światowych firm technologicznych, ośrodków akademickich i najlepszych instytutów badawczych.

Studentki i studenci, jak co roku, mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki, podobnie jak pracownice i pracownicy naszej uczelni: STEM FREE TICKETS