Ogólnopolska Konferencja dotycząca Prawa Karnego Skarbowego "Węzłowe problemy prawa karnego skarbowego"

Celem konferencji jest przybliżenie problemów i specyfiki przestępstw skarbowych oraz ich rodzajów i sposób w jaki mogą zostać popełnione. Jak również przedstawienie sposobu w jaki problemy te mogą zostać rozwiązane. Konferencja jest organizowana przy wsparciu Katedry Prawa Karnego Materialnego, Prawa Karnego Wykonawczego i Prawa Wykroczeń Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie.

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w Konferencji i wysłanie abstraktu, który w drodze konkursu może zostać doceniony i autor będzie miał okazję wygłosić swój referat na Konferencji.
Termin na wysyłanie abstraktów upływa 25 marca 2017 r.
Opłata konferencyjna za udział czynny wynosi 55 złotych.
Uczestnictwo bierne jest darmowe, jednak certyfikaty przewidywane są dla wszystkich uczestników Konferencji.

Link do konkursu na abstrakt:

Zapraszamy również na naszego facebook'a gdzie będą się pojawiały bierzące informacje na temat Konferecji:

Do zobaczenia już w kwietniu!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn