III Edycja Hackathonu #Supervision _Hack

Szanowni Państwo,

w imieniu Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów na trzecią edycję hackathonu #Supervision_Hack, który odbędzie się 17-19 listopada 2023 r. w budynku ,,The Tides" przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Hackathon to maraton programowania o charakterze edukacyjnym i integrującym społeczność programistyczną. Program obejmuje nie tylko 24h programowania, ale także praktyczne warsztaty, quizy z wiedzy branżowej oraz możliwość poznania specjalistów wyznaczających trendy na rynku IT. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://supervisionhack.pl/

Podczas hackathonu uczestnicy będą walczyć o nagrody o łącznej wartości 150 000 zł szukając najlepszych rozwiązań w dwóch wyzwaniach:

• #01 DEPO_Predator - narzędzie sygnalizujące problemy z płynnością w bankach;
    • #02 SF_CRacker - narzędzie weryfikujące poprawność raportów o wypłacalności i kondycji finansowej zakładów ubezpieczeń.

Co bardzo istotne, zwycięskie projekty zostaną wdrożone w strukturach administracyjnych, więc uczestnicy hackathonu mają realny wpływ na kształt rynku finansowego w Polsce!

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużyny na kanale Discord. Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia.