I edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Bankowego

Szanowni Państwo!

Niniejszym zapraszamy na I edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Bankowego pt. Współczesne wyzwania technologiczne i prawne, która odbędzie się w dniu 10 stycznia 2024 roku. w Olsztynie w formie hybrydowej. To znaczy, że uczestnicy będą mogli wystąpić podczas konferencji zarówno zdalnie za pośrednictwem platformy streamingowej, jak stacjonarnie w gmachu Wydziału Prawa i Administracji UWM! Ponadto, decydując się na formę hybrydową Konferencji, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw niedogodnościom spowodowanych odległością oraz ograniczeniem czasowym naszych prelegentów. Konferencja ma charakter bezpłatny, a koszty związane z ewentualnym dojazdem na obrady stacjonarne pokrywane są we własnym zakresie przez uczestników.

Konferencja jest odpowiedzią organizatorów, na dynamiczny rozwój technologiczny i jego wpływ na prawo bankowe oraz prawo rynku finansowego.  Dlatego też temat przewodni konferencji - „Współczesne wyzwania technologiczne i prawne" pozwoli na wyodrębnienie szeregu interesujących zagadnień i tym samym udział specjalistów reprezentujących różne gałęzie prawa.

Celem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Olsztyn, Katedry Prawa Finansowego i Prawa Podatkowego WPiA UWM oraz innych współorganizatorów tzn. Zakładu Metodologii Prawoznawstwa i Badań Interdyscyplinarnych WPIA UŁ oraz Katedry Prawa Finansowego WPiA UG jest stworzenie cyklicznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Bankowego, która każdego roku odbywałaby się w Olsztynie, poruszając aktualne wyzwania i zagrożenia odnoszące się do poszczególnych segmentów rynku finansowego.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania uczestnictwa biernego: https://forms.gle/FxkqaSGg9E6gz3To9

oraz uczestnictwa czynnego - konkursu abstraktów, za pośrednictwem formularza:  https://forms.gle/9t1EjzUDFFhtYKTk7

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2023 roku!

link do wydarzenia na Facebooku: