Dzień Otwarty UWM - SpotkajMy się w Kortowie

Zapraszamy na Dzień Otwarty UWM!!!
31 marca w godzinach 9-13 w Bibliotece Uniwersyteckiej!!!

Dzień Otwarty UWM to doskonała okazja, aby zapoznać się z uczelnią.

W Dniu Otwartym UWM swoją ofertę dydaktyczną przedstawią wszystkie wydziały uniwersytetu. To okazja do poznania kierunków, na których chciałbyś studiować.

Studia to nie tylko nauka

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie tworzy przestrzeń, w której można rozwijać swoje pasje i talenty. Służą do tego koła naukowe, agendy kulturalne, zespoły i drużyny sportowe. Mapę z poszczególnymi stanowiskami możesz pobrać już dzisiaj ze strony dni.uwm.edu.pl/mapa

Strefa ciekawych spotkań

Punktem, w którym warto się zatrzymać jest Strefa Spotkań, pod nowoczesną kopułą Biblioteki Uniwersyteckiej będzie można zobaczyć prezentacje Akademickiego Centrum Kultury, Ośrodka Inicjatyw Artystycznych oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM, poznać rektora UWM, dr hab. Jerzego A. Przyborowskiego, prof. UWM, który opowie o studenckich czasach i który chętnie odpowie na wszystkie pytania przyszłych kandydatów na studia. O faktach i mitach na temat wyboru studiów opowie natomiast Paulina Mikuła - vlogerka, absolwentka filologii polskiej na UW i konferansjerka, która od 10 lat prowadzi językowy kanał w serwisie YouTube pt. „Mówiąc Inaczej".  Ostatnia rozmowa w Strefie Spotkań to nie lada gradka dla miłośników sportu. Na scenie zasiądzie dwukrotny olimpijczyk, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny mistrz świata, kulomiot, reprezentant klubu AZS UWM Olsztyn Konrad Bukowiecki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o rekrutacji

Specjalnie dla przyszłych kandydatów na studia zorganizowaliśmy spotkania z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy wyjaśnią co zrobić, aby jak najlepiej zdać egzaminy maturalne. Prelekcje rozpoczynają się w różnych godzinach, dlatego jeszcze przed przyjazdem warto zapoznać się z ich harmonogramem

Wyjdź poza bibliotekę

Podczas Dnia Otwartego UWM można również odwiedzić poszczególne wydziały. Studenci oprowadzą zainteresowanych po laboratoriach i salach ćwiczeniowych, w których odbywają się zajęcia, ale również możesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach i wykładach. Zapoznaj się wcześniej ze szczegółowym programem spotkań, aby w razie potrzeby zapisać się na wybrane zajęcia i dobrze zaplanować pobyt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Szczegóły - kliknij tutaj

„SpotkajMy się w Kortowie” i poznajmy się bliżej!

Termin: 31 marca 2023 r.,

Czas: 9:00-13:00

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka UWM, ul. Oczapowskiego 12B

Źródło: https://uwm.edu.pl/wydarzenia/spotkajmy-sie-w-kortowie-dzien-otwarty-uwm