Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz w związku z Jubileuszem 250-lecia powołania Komisji Edukacji Narodowej życzę wszystkim Nauczycielom Akademickim Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, żeby byli nauczycielami, którzy pozytywnie zapadają w pamięć swoich podopiecznych. Pragnę także przekazać życzenia zdrowia, niegasnącej pasji i satysfakcji z przekazywania wiedzy kolejnym pokoleniom. Chciałbym również gorąco podziękować wszystkim naszym Nauczycielom za zaangażowanie i ciężką pracę dydaktyczną, często niełatwą do pogodzenia z pracą naukową. Jako Dziekan zapewniam, że doceniam Państwa starania i wyrażam ogromną wdzięczność.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę pracowników administracyjnych Wydziału, którzy nieustannie angażują się w organizację procesu dydaktycznego i badawczego. Jestem bardzo wdzięczny za Państwa wsparcie. Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Naszym Studentom życzę zdrowia, sukcesów, zapału do nauki i rozwoju osobistego oraz by jak najwięcej nauczycieli zapisało się pozytywnie w Waszej pamięci.

dr hab. Jarosław Dobkowski, prof. UWM

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji