Dni Adaptacyjne ELSA Olsztyn 2022

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn ma zaszczyt zaprosić na Dni Adaptacyjne ELSA Olsztyn 2022!

Już 19 października 2022 roku studenci Wydziału Prawa i Administracji będą mogli wziąć udział w przygotowanych przez nasze Stowarzyszenie prelekcjach:

- 13:15 - Porozmawiajmy o ELSA - panel dyskusyjny z adw. Anną Zielińską - Turek i dr. Olgą Łachacz,

- 15:00 - Jak studiować prawo bez kompleksów? Czyli co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz pierwszy podręcznik? - prelekcja mgr. Danielem Zero.

Dni Adaptacyjne to projekt ELSA Olsztyn, którego celem jest wprowadzenie studentów Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie w życie akademickie naszego wydziału, zaproszenie ich do ponad zajęciowej działalności zarówno w Elsa Olsztyn, jak i studenckich kołach naukowych, z którymi współpracuje nasze stowarzyszenie.