50. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych

Szanowni Państwo,

W imieniu członków Koła Naukowego Technik Obrazowania w Diagnostyce Chorób Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej oraz Studenckiego Koła Naukowego Ustrojów Politycznych „Casus” Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w jubileuszowym 50. Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych. Konferencja odbędzie się 16.09.2021-17.09.2021r.

Wydarzenie o interdyscyplinarnym charakterze ma na celu popularyzowanie nauki i edukacji. Umożliwia wymianę osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju, jak i za granicą. Jest to idealna możliwość, by podzielić się poglądami, pomysłami oraz rozpowszechnić efekty pracy naukowej.

Szczegółowe informacje zawarte są w zaproszeniu, które przesyłamy w załączniku oraz na stronie: http://www.uwm.edu.pl/mskn/

Serdecznie zachęcamy do udziału.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny MSKN  2021