Stypendium socjalne – listopad!

Szanowni Państwo!

W dniach      od   2.11.2021    do     10.11.2021

w godzinach od   09.00          do      13.00

będą przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogi.

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiologiczna,
w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Wydziału Prawa
i Administracji informujemy, że wnioski o świadczenia (stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomoga) będzie można składać po wcześniejszym umówieniu „spotkania” za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przy zapisywaniu będą nadawane numery.

Na każdy numer przeznaczone jest około 15 minut wiec należy samodzielnie wyliczyć godzinę spotkania (np. 1 numer, godz. 9:00,  2 numer  9:15 itd. )

Po umówieniu spotkania w systemie USOSweb proszę nie czekać na zmianę statusu z „oczekujący na akceptację” na „zaakceptowany”. Jeżeli został nadany numer proszę przyjść z wnioskiem.

Wszystkie osoby, które zapiszą się na dany dzień będą przyjęte.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, mogą zostać nieobsłużone.

Od 02.11.2021 r. do 10.11.2021 kontakt telefoniczny może być utrudniony ze względu na przyjmowanie wniosków.