Spotkania organizacyjne dla studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne !!

Spotkanie organizacyjne dla studentów studiów stacjonarnych Bezpieczeństwa wewnętrznego, podczas którego będzie wydawanie legitymacji odbędzie się w dniu 30.09.2022 r. w sali 37a (naprzeciwko dziekanatu Bezpieczeństwa wewnętrznego) w budynku Wydziału Humanistycznego przy ul. Obitza 1 w następujących godzinach: Bezpieczeństwo wewnętrzne 2-go stopnia o godz. 9.00, Bezpieczeństwo wewnętrzne 1-go stopnia o godz. 10.15. Prosimy o wzięcie ze sobą potwierdzenia wpłaty za legitymację w wysokości 22 zł w wersji papierowej lub elektronicznej (w telefonie do wglądu). Bez potwierdzenia wpłaty nie wydamy legitymacji studenckiej.

Spotkanie organizacyjne dla studentów studiów niestacjonarnych Bezpieczeństwa wewnętrznego, podczas którego będzie wydawanie legitymacji odbędzie się w dniu 1.10.2022 r. w sali 37a (naprzeciwko dziekanatu Bezpieczeństwa wewnętrznego) w budynku Wydziału Humanistycznego przy ul. Obitza 1 w następujących godzinach: Bezpieczeństwo wewnętrzne 2-go stopnia o godz. 9.00, Bezpieczeństwo wewnętrzne 1-go stopnia o godz. 10.15. Prosimy o wzięcie ze sobą potwierdzenia wpłaty za legitymację w wysokości 22 zł w wersji papierowej lub elektronicznej (w telefonie do wglądu). Bez potwierdzenia wpłaty nie wydamy legitymacji studenckiej.