Ogólnopolski konkurs biznesowy dla uczelni wyższych – trwa rekrutacja

Szanowni Państwo!

Od 6 marca 2023 roku trwa rekrutacja do „Akademickich Mistrzostw Menedżerskich" - bezpłatnego, ogólnopolskiego konkursu biznesowego dla uczelni wyższych.

Główne informacje

1. Konkurs jest bezpłatny.
  2. W Konkursie biorą udział 3-osobowe Zespoły studentów.
  3. Zgłoszenia Zespołu do Konkursu dokonuje wykładowca/nauczyciel akademicki. Liczba zgłoszeń z konkretnego Wydziału oraz całej uczelni jest ograniczona.
  4. Rekrutacja trwa do 5.04.2023 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. Eliminacje Konkursu odbędą się online:
  • Runda 1 oraz runda 2 na żywo z Certyfikowanym Trenerem Revas: 17.04.2023 r. – 19.04.2023 r.
  • Rundy 3-7 studenci grają samodzielnie. Na podjęcie decyzji w każdej rundzie mają tydzień. Studenci potrzebują około 2 godziny tygodniowo na wykonanie wszystkich zadań: 17-19.04.2023 r. – 21.05.2023 r.
  1. Finał Konkursu dla najlepszych 9 zespołów będzie miał miejsce stacjonarnie w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego w Krakowie w dn. 14.06.2023 r.

Zachęcam do udostępnienia niniejszej wiadomości Nauczycielom Akademickim i Studentom Państwa uczelni.

Podstawowe informacje dotyczące konkursu znajdują się tutaj.

Więcej szczegółów, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej https://bit.ly/konkursAMM.