Oferta praktyk - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów "Lech Obara i Współpracownicy"

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów „Lech Obara i Współpracownicy” Oddział w Olsztynie przyjmie na praktyki studentkę/studenta II, III lub IV roku prawa z możliwością nawiązania dalszej, stałej współpracy.

Zakres obowiązków:

• pomoc w bieżącej obsłudze administracyjnej Kancelarii;
• kontakt z sądami, organami i instytucjami państwowymi;
• kontakt z Klientami;
• sporządzanie projektów podstawowych pism i wniosków,
• wsparcie adwokatów, radców prawnych i aplikantów w codziennej pracy;

Oferujemy:

- możliwość nabycia doświadczenia w renomowanej kancelarii prawnej.
- po odbyciu praktyk możliwe nawiązanie dalszej, stałej współpracy.
- proponujemy elastyczny grafik, dopasowany do planu zajęć

Wymagana dyspozycyjność: 2-3 dni w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie drogą mailową na adres: kancelaria@lechobara.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie do aplikacji niniejszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).