Oferta praktyk i staży - PZU

Obecnie PZU prowadzi rekrutację na Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. NA CHĘTNYCH CZEKA PONAD 60 MIEJSC. Tegoroczny program promuje hasło: „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”.

PZU TO NIE TYLKO UBEZPIECZENIA. Na kandydatów czekają oferty zróżnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej, underwritingu, CX - MILE WIDZIANI SĄ NIE TYLKO STUDENCI KIERUNKÓW EKONOMICZNYCH, ALE TEŻ INFORMATYCZNYCH, TECHNICZNYCH, PRAWNICZYCH, A TAKŻE SPOŁECZNYCH.

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca  do końca września.  Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

Rekrutacja trwa do 26 KWIETNIA na stronie:  pzu.pl/praktyki.

Zapraszamy też do obserwowania wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176393384147210