Konkurs dla absolwentów szkół wyższych na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego "Podatki są proste jak drut"

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „PODATKI SĄ PROSTE JAK DRUT”.

W konkursie biorą udział absolwenci uczelni wyższych z całej Polski, których praca magisterska poświęcona jest ściśle zagadnieniom z zakresu prawa podatkowego.

Głęboko wierzymy, że Konkurs będzie ciekawym doświadczeniem dla studentów oraz platformą służącą do wyboru ścieżki kariery. Wyrażamy nadzieję, że będzie to również okazja do uczestnictwa w atrakcyjnym przedsięwzięciu.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione do 31 grudnia 2021 r. Szczegóły konkursu zawarte są w zakładce "Konkurs" na stronie www.prostejakdrut.pl. Termin nadsyłania prac upływa 30 marca 2022 r. W przypadku pytań czy wątpliwości związanych z konkursem prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: mazowiecki@kidp.pl

Regulamin kokursu

Druk rekomendacji