IT for SHE - program mentoringowy dla studentek

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości aplikowania do programu mentoringowego IT FOR SHEW edycji 2023 dostępnych jest aż 55-ciu wyjątkowych Mentorów z najlepszych firm technologicznych!

Do aplikowania zapraszamy studentki, doktorantki i absolwentki kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych. Wyboru Mentora i rejestracji można dokonać na stronie: www.itforshe.pl. W ramach programu dziewczyny rozwiną różnorodne umiejętności z zakresu: programowania, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej, czy też przywództwa. Wszystko to w ramach wyjątkowej, indywidualnej relacji z ekspertami z najlepszych firm IT!

Celem programu  IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy.

Dzięki doświadczeniu i aktywnej współpracy Fundacji Edukacyjnej Perspektywy Women in Tech z Partnerami - takimi jakFundacja Kronenberga - Citi HandlowyEricsson, Goldman Sachs , GoogleIntelMotorola Solutions FoundationNatWestPoint72 CareersP&GState Street Bank Polska oraz Standard Chartered - program IT for SHE daje niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia w ramach relacji mentorskiej, nawiązania ciekawych i inspirujących kontaktów w branży IT, a przede wszystkim zaplanowania ścieżki zawodowej w nowych technologiach.

Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia br.

LINK DO REJESTRACJI ZGŁOSZEŃ DO MENTORINGU: https://bit.ly/ITforSHE2023