I edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych (FinTech)

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło poinformować o pierwszej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych (FinTech).

Do udziału w nim zapraszamy autorów prac magisterskich poświęconych zagadnieniom prawa innowacji finansowych (FinTech), posiadających status pracownika naukowego, absolwenta lub studenta szkoły wyższej lub innej placówki naukowej.

Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:

• odpłatny, 2-miesieczny staż w kancelarii-partnerze Konkursu
  • książki ufundowane przez Wydawnictwo C.H. Beck oraz
  • publikacja artykułu naukowego opartego na pracy magisterskiej w dodatku specjalnym do „Monitora Prawniczego” Prawo Innowacji Finansowych (FinTech) 2025.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2024 r.

Wymagane dokumenty należy przesyłać na adres: jan.byrski@traple.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 września 2024 r., podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Innowacji Finansowych (Fintech).

Organizatorem Konkursu są Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii (SPNT) wraz z wydawnictwem C.H.Beck oraz Fundacją FinTech Poland.

Zachęcamy do udziału! Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Organizatora: