Opiekunowie lat

OPIEKUNOWIE LAT W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

I. Studia stacjonarne

1. Prawo

  • I rok - dr Maciej Duda/ kontakt: maciej.duda@uwm.edu.pl
  • II rok – dr Joanna Grabowska/ kontakt: joannastop@wp.pl
  • III rok – dr Marcin Kazimierczuk / kontakt: marcin.kazimierczuk2@poczta.onet.pl
  • IV rok - dr Hanna Frąckowiak / kontakt: hannajarosz@o2.pl
  • V rok - dr Michał Mariański / kontakt: michal.maranski@uwm.edu.pl

2. Administracja I-stopnia

  • I rok - dr Jerzy Akińcza/ kontakt: j.akincza@gmail.com
  • II rok – dr Krystyna Ziółkowska/ kontakt:k.holdynska@interia.pl
  • III rok – dr Bogna Orłowska-Zielińska/ kontakt:b.orlowska-zielinska@wp.pl

3. Administracja II-stopnia

  • I rok - dr Małgorzata Augustyniak/ mcaugustyniak@wp.pl
  • II rok - dr Marcin Dąbrowski/ kontakt:marcinesku@wp.pl

4. Bezpieczeństwo wewnętrzne I-stopnia 

  • I rok – dr Monika Giżyńska/ kontakt: monika.gizynska@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Bogdan Chmieliński / kontakt: b.chmiel17@wp.pl
  • III rok –  dr Kamil Frąckowiak/ kontakt: kamilfrackowiak1@gmail.com

5. Bezpieczeństwo wewnętrzne II-stopnia

  • I rok - dr Anna Franusz/ kontakt: afranusz@poczta.onet.pl
  • II rok - dr Monika Giżyńska/ kontakt: monika.gizynska@uwm.edu.pl

6.Administracja i Cyfryzacja I-go stopnia

  • I rok - mgr Kamil Olczak/ kontakt: kamil.olczak@uwm.edu.pl
  • II rok- dr Edyta Sokalska / kontakt: edytasokal@poczta.onet.pl

II. Studia niestacjonarne

1. Prawo

  • I rok - dr Anna Chodorowska / kontakt: ania-chodorowska@tlen.pl
  • II rok - dr Marek Salamonowicz / kontakt: m.salamonowicz@uwm.edu.pl
  • III rok – dr Dobrochna Ossowska-Salamonowicz / kontakt:dobrochna.ossowska@uwm.edu.pl
  • IV rok - dr Katarzyna Cygan / kontakt: cygan.km@gmail.com
  • V rok - dr Aleksander Bauknecht / kontakt: aleksander.bauknecht@uwm.edu.pl

2. Administracja I-stopnia

  • I rok – dr Paweł Polaczuk/ kontakt: pawel.polaczuk@uwm.edu.pl
  • II rok - dr Michał Kurzyński / kontakt: michal.kurzynski@uwm.edu.pl
  • III rok – dr Tomasz Majer /kontakt: tomasz.majer.85@gmail.com

3. Administracja II-stopnia

4. Bezpieczeństwo wewnętrzne I-stopnia

  • I rok - dr Urszula Szymańska / kontakt: urszula.szymanska@uwm.edu.pl
  • II rok – dr Kamila Naumowicz / kamila.naumowicz@gmail.com
  • III rok - dr Martyna Seroka / kontakt: martyna.seroka@poczta.onet.pl

5. Bezpieczeństwo wewnętrzne II-stopnia

  • I rok - mgr Sylwia Łazarewicz /kontakt: syllaz@wp.pl
  • II rok - mgr Magda Pieńkowska / kontakt: m.pienkowska.uwm@gmail.com