Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Naruszenie dobra osobistego i zadośćuczynienie”

Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Cywilnego oraz Katedra Powszechnej Historii Prawa, Prawa Rzymskiego i Komparatystyki Prawniczej WPiA UWM w Olsztynie mają zaszczyt zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję naukową, która odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 r.

Obrady podczas organizowanej konferencji będą odbywały się w budynku Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie. Tematem konferencji będzie: „Naruszenie dobra osobistego i zadośćuczynienie”.

Zgłoszenia, na załączonym formularzu, prosimy nadsyłać do 10 maja 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy można przesłać w formie elektronicznej na adres: katedraprawacywilnego@uwm.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Katedra Prawa Cywilnego, Wydział Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, ul. Warszawska 98, 10-720 Olsztyn.

Opłata konferencyjna wynosi 120 zł. Prosimy o uiszczenie opłaty konferencyjnej w terminie do 10 maja 2018 r. na niżej podane konto:

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

ul. Michała Oczapowskiego 2

Nr konta: 61 1030 1986 2700 0000 2488 0123

Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko, Konferencja dobra osobiste i zadośćuczynienie.

Opłata konferencyjna nie zawiera kosztów noclegu. W opłacie uwzględniliśmy koszty posiłków oraz publikację artykułów w kwartalniku WPiA Studia Prawno-Ustrojowe (9 pkt).

W czasie trwania konferencji do Państwa dyspozycji jest bezpłatny, niestrzeżony parking na terenie Uniwersytetu, przy budynku Centrum Konferencyjnego.

dr hab. Jerzy Krzynówek prof. UWM

Kierownik Katedry Prawa Cywilnego