dr Krzysztof Śmiszek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości wygłosił wykład otwarty dla studentów WPiA

dr Krzysztof Śmiszek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w dniu 5 lutego 2024 r. wygłosił wykład otwarty dla studentów Wydziału Prawa i Administracji.

Tematem wykładu były Wyzwania współczesnego systemu ochrony praw człowieka. Wydarzenie było połączone z obchodami 20-lecia istnienia Koła Naukowego Ius Homini, jednego z najdłużej działających kół naukowych na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie. Koło Naukowe Ius Homini zostało założone przez prof. Tadeusza Jasudowicza i dr Katarzynę Grzelak-Bach.

Panu Krzysztofowi Śmiszkowi serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz przekazanie swojej wiedzy.