Zrób sobie prezent na Mikołajki! Warsztaty pt. "Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy w procesie planowania kariery zawodowej. Bezpieczne formy zatrudnienia"

Zrób sobie prezent na Mikołajki!  Jeśli jesteś studentem 4 lub 5 roku i chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, dowiedzieć się jak skutecznie szukać zatrudnienia i nie popełnić błędów przy zawieraniu umowy to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.  Koło Naukowe Prawa Pracy oraz Biuro karier UWM serdecznie zapraszają 6 grudnia w godzinach 9.45-14.45 do auli cytrynowej CK na trzy pojedyncze 1,5 h warsztaty pt. "Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy w procesie planowania kariery zawodowej. Bezpieczne formy zatrudnienia". Pomyśl o swojej przyszłości już dziś. Dziekan wyraził zgodę na udział studentów w warsztacie w ramach zajęć dydaktycznych.