Wykład otwarty pt. "Wyzwania współczesnego systemu ochrony praw człowieka"

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (UWM) wraz z Kołem Naukowym Ius Homini, obchodzącym 20-lecie istnienia, Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa, Kołem Naukowym Finansów Publicznych, Kołem Naukowym Kryminalistyki, Kołem Naukowym InnovAdmin, Kołem Naukowym Zamówień Publicznych oraz z lokalnym tytułem prasowym Ukiel.info, mają zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy wykład otwarty pt. "Wyzwania współczesnego systemu ochrony praw człowieka".

Prelegentem będzie wybitny ekspert i wiceminister sprawiedliwości, Krzysztof Śmiszek, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi aktualnych wyzwań, przed którymi stoi współczesny system ochrony praw człowieka. Wykład będzie doskonałą okazją do zrozumienia, jak zmieniający się świat wpływa na prawa i wolności jednostek oraz jakie działania są podejmowane na rzecz ich ochrony i promocji na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 05 lutego 2024 r., poniedziałek
Miejsce: Aula Karmazynowa , Centrum Konferencyjne UWM

Wydarzenie będzie wyjątkową okazją do spotkania z dr Krzysztofem Śmiszkiem oraz do wymiany poglądów i zdobycia cennych informacji o współczesnych wyzwaniach w dziedzinie ochrony praw człowieka. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów, pracowników naukowych, praktyków prawa, jak również szeroką publiczność do wzięcia udziału w tym inspirującym spotkaniu.
Czekamy na Państwa!