Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Wypadki przy pracy oraz choroby zawodowe w teorii i praktyce"

Koło Naukowe Prawa Pracy wraz z Katedrą Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego mają ogromny zaszczyt zaprosić państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Wypadki przy pracy oraz choroby zawodowe w teorii i praktyce", która odbędzie się 7 marca 2017 roku w Centrum Konferencyjnym UWM od godz. 9:00

Celem konferencji jest wymiana informacji na temat najnowszego orzecznictwa w materii wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, a także poglądów doktryny, problemów interpretacyjnych przepisów, przedstawienie postulatów de lege ferenda. Uwieńczeniem wyżej wspomnianej konferencji ma być wydana planowana monografia pokonferencyjna.

Opłata konferencyjna za udział czynny wynosi 50 złotych.
Uczestnictwo bierne jest darmowe.

Propozycje tematu wraz z abstraktem (200-300 słów) oraz reprezentowaną uczelnią proszę wysyłać na: koloprawapracyuwm@gmail.com

Po otrzymaniu pozytywnej wiadomości o zaakceptowaniu tematu, prosimy o uiszczenie opłaty konferencyjnej na konto 25 1030 1986 2700 0000 2488 0092, natomiast w temacie przelewu prosimy o wpisanie: 24.880.092-500.
Termin dokonania zgłoszenia oraz wniesienia opłaty konferencyjnej upływa 2 marca 2017 roku.