Głosujemy na Naszego Belfra!

 

 

Drodzy Studenci!

W I turze wyborów, uznaliście, iż dr Stanisław Bułajewski jest najsympatyczniejszym i najlepszym wykładowcą. W tej chwili jest ogromna szansa, aby Nasz Kandydat wygrał cały plebiscyt i został Belfrem UWM. Co jednak jeszcze ważniejsze :

 

Nasz Wydział może w końcu zdobyć pierwsze miejsce w tym konkursie, co przełoży się również na profity dla samych Studentów np. w trakcie Kortowiady.

 

Pan doktor pracuje w Katedrze Prawa Konstytucyjnego i prowadzi wiele zajęć ze studentami.  Posiada uprawnienia radcy prawnego jak również jest czynnym samorządowcem w Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, prowadzi też zajęcia na aplikacji radcowskiej. Pan Doktor od kilkunastu lat bezinteresownie pomaga ofiarom przemocy domowej, za co został wyróżniony w 2012 r. kryształowym sercem radcy prawnego. Myślę, że większość z Nas zna Pana Dr Stanisława Bułajewskiego, a jak nie zna to na pewno dużo dobrego o nim słyszała.

 

To wspaniały człowiek, który nie tylko rewelacyjnie prowadzi zajęcia, ale i jest pomocny w każdej sprawie - na jego pomoc każdy może liczyć.

 

Z całego serca My jako samorząd wspieramy Dr Stanisława Bułajewskiego i prosimy Was bardzo o oddanie na niego głosu. Zasady głosowania są proste

 

Głosować można w dniach 16-23 stycznia 2018 r.

Klikaj codziennie w link            http://www.belfer-uwm.pl/

Posłuchajcie wywiadu z Panem Doktorem: http://www.uwmfm.pl/news/126/czytaj/2332/poznaj-finalistow-plebiscytu-belfer-2017.html

Każdy może oddać jeden głos każdego dnia, a tym samym każdy może oddać łącznie 8 głosów - Pamiętajcie o tym !!!!!!!!

Niech w końcu Nasz Wydział Wygra Ten Konkurs!!!

 

 

Rada Wydziałowa Samorządu Studenckiego