ADAPCIAK 2018

Drodzy tegoroczni Maturzyści i przyszli Studenci zarazem,
skoro już znacie swoje wyniki to czas najwyższy na zarezerwowanie czasu dla nas we wrześniu!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Obozie Studentów Prawa i Administracji „Adapciak 2018” organizowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland!

Jedyna taka okazja żeby poznać ludzi z Twojego kierunku z całej Polski i nawiązać przyjaźnie na lata. Oczywiście będzie też czas na integrację podczas wspólnych imprez, tuż po szkoleniach, na których pogłębicie swoją wiedzę z zakresu prawa i poznacie tajniki zawodów prawniczych wprost od Sędzi Anny Marii Wesołowskiej, którą będziemy mieli przyjemność gościć!

#Adapciak odbędzie w dniach 17-23.09.2018 w Wiśle. Cena wyjazdu to 499zł i zawiera się w niej nocleg, wyżywienie, szkolenia, imprezy oraz drobne upominki dla Was!

Zapisy ruszają już 11.07.2018! Już nie możemy się Was doczekać!