Czytelnia Wydziału Prawa i Administracji

Katalog czytelnia WPiA jest zbiorem pulbikacji, który został podzielony wg kategorii tematycznych.

Po wybraniu kategorii głównej wyświetlą się wyniki dostępnych publikacji (plików). Jest możliwość szybkiego otrzymania informacji na temat dodanego pliku (autora, daty publikacji, sposoby udostępnienia, itp). Jeżeli w danej kategorii występują także podkategorie, to zanim wybierzemy interesujący nas plik, będziemy poproszeni o wybór podkategorii. W momencie wybrania interesującego nas pliku będziemy mieli możliwość pobrania go na nasz komputer (chyba, że plik będzie miał status inny niż ogólnodostępny, darmowy, itp), wtedy należy skontaktować się z administratorem katalogu w celu uzyskania informacji i sposobie uzyskania dostępu do wskazanego pliku.

Jeżeli nie wiemy w jakiej kategorii znaleźć interesującą nas publikację, można skorzystać z wyszukiwarki, która na stronie głównej znajduje się w prawym górnym rogu, wpisując interesującą nas frazę, tytuł, itp i wciskając ENTER.

Jeżeli dany tytuł znajduje się w katalogu zostanie wyświetlony, jeżeli nie ma żadnej publikacji będziemy mogli ponownie wyszukać w katalogu korzystając z zaawansowanych parametrów wyszukiwarki.


Menu