ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W VII EDYCJI WARSZTATÓW KRYMINALISTYCZNYCH W SZCZYTNIE

VII Ogólnopolskie Studenckie Warsztaty Kryminalistyczne, odbędą się w dniach 9-11 czerwca 2019 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Wałpusz", należącego do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Ogólnopolskie Studenckie Warsztaty Kryminalistyczne to cykliczne wydarzenie organizowane w celu poszerzenia i doskonalenia wiedzy z zakresu kryminalistyki i nauk jej pokrewnych, rozwijania umiejętności praktycznych związanych z przeprowadzaniem oględzin miejsca zdarzenia oraz propagowania kryminalistyki wśród studentów z różnych Uczelni z całej Polski. Spotkanie to stanowi swoiste forum wymiany myśli, informacji oraz poglądów. Umożliwia także nawiązywanie współpracy pomiędzy studenckimi kołami naukowymi, działającymi na terenie kraju. W ramach Warsztatów prowadzone będą zajęcia teoretyczne i praktyczne, dotyczące oględzin miejsca zdarzenia z zakresu wybranych dziedzin kryminalistyki, mianowicie: daktyloskopii, traseologii, mechanoskopii, biologii i fotografii kryminalistycznej. Poruszana będzie również tematyka dotycząca postępowania karnego oraz roli jaką odgrywają w nim odpowiednio przeprowadzone oględziny miejsca zdarzenia.

Koszt uczestnictwa w VII Ogólnopolskich Studenckich Warsztatach Kryminalistycznych za jedna osobę będzie wynosił łącznie (241,59 zł. brutto). Wydział będzie reprezentować 4 osobowa grupa.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Prezesem Studenckiego Koła Naukowego Kryminalistyki UWM. Liczba miejsc - 4 osoby.

Termin zgłoszeń - 23 maja 2019r.

Kontakt: Milena Powirska, 605-421-619. e-mail: m.powirska@gmail,com

Regulamin warsztatów, koncepcja oraz harmonogram zostaną udostępnione po zgłoszeniu chęci udziału.