UWAGA 4 rok - prawo studia stacjonarne

Studenci 4 roku PRAWA stacjonarnych studiów jednolitych magisterskich dokonują zapisu na przedmioty specjalizacyjne za pomocą modułu UL w systemie USOS pod adresem - ul.uwm.edu.plw terminie:
od 1 października 2016 roku od godz. 10.00
do 2 października 2016 roku do godz. 23.59.

Studenci 4 roku zapisują się na 6 przedmiotów specjalizacyjnych (1 żeton na przedmiot) w semestrze zimowym – wybór ze wszystkich 18 przedmiotów.
Osoby, które nie mają nadanych żetonów proszone są o kontakt z Dziekanatem przed w/w terminem zapisów  (osoby nierozliczone nie mają możliwości zapisania się na przedmiot)!!!
Studenci 4 roku zapisują się na Seminarium magisterskie (1 żeton na przedmiot) w semestrze zimowym.

Studenci uczestniczący w programie ERASMUS oraz MOST zobowiązani są do zapisania się na przedmioty specjalizacyjne oraz seminarium.