Legia Akademicka - Dni Otwarte!

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Ośrodek Zamiejscowy w Olsztynie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, przy wsparciu
16 Dywizji Zmechanizowanej, 4 Warmińsko - Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie oraz Regionalnego Centrum Informatyki w Olsztynie.

Przedsięwzięcie wpłynie pozytywnie na kształtowanie wizerunku współczesnego Wojska Polskiego w duchu patriotyzmu, a także da możliwość rozpropagowania różnych form służby mundurowej wśród studentów i zachęci do nauki na kierunkach powiązanych z wojskowością. Najistotniejszą jednak kwestią jest rozpowszechnienie informacji dotyczących ochotniczego szkolenia wojskowego studentów i absolwentów uczelni.

Dni Otwarte w ramach promowania Legii Akademickiej, odbędą się dnia 13.12.2023 r. w godz. 10:00 – 14:00, w budynku biblioteki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.