Konkurs Prawa Pracy CMS

Konkurs organizuje międzynarodowa kancelaria prawna CMS. Patronami Konkursu są Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA, wydawnictwo C.H. Beck oraz portal studentprawa.pl.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W ramach I etapu Konkursu studenci mają za zadanie opracować odpowiedzi na cztery pytania konkursowe poprzez formularz zgłoszeniowy online. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 3 listopada 2019 roku

35 uczestników z największą liczbą punktów otrzyma zaproszenie na „Dzień z CMS”, który odbędzie się 29 listopada 2019 roku w biurze kancelarii CMS w Warszawie. Uczestnikom zostaną zwrócone koszty dojazdu.

W trakcie „Dnia z CMS” odbędzie się II etap Konkursu, w ramach którego uczestniczy wezmą udział w warsztatach negocjacyjnych wymagających współpracy i efektywnej komunikacji. Na podstawie oceny prac konkursowych sporządzonych w I etapie oraz indywidulanej pracy i zaangażowania w warsztaty w II etapie, komisja konkursowa dokona wyboru 6 finalistów.

Nagrodami w Konkursie są płatne staże w kancelarii CMS, iPad Pro oraz zestawy książek prawniczych.

Dodatkowe informacje oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronach:

www.facebook.com/konkursCMS