Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Własności Intelektualnej "IPR" - zaprasza

Koło Naukowe Prawa Konkurencji i Własności Intelektualnej

zaprasza wszystkich zainteresowanych Studentów i Doktorantów Wydziału Prawa i Administracji UW-M w Olsztynie

do udziału i ogłasza nabór nowych członków Koła.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy z Opiekunem Koła drem Markiem Salamonowiczem mareksalamonowicz@wp.pl lub kontakt osobisty w każdy Poniedziałek, godz. 11.30-13.00, lub każdy Wtorek 13.15-14.45 sala 12 CK.

Udział w pracach Koła daje możliwość rozwijania własnych zainteresowań, wiedzy i kompetencji w zakresie praktycznego funkcjonowania prawa własności intelektualnej i konkurencji, w szczególności wpływu nowych technologii, różnych form ochrony i komercjalizacji przejawów ludzkiej kreatywności, badania interesujących praktyk rynkowych, to także możliwość spotkań ciekawych osób, w tym przedstawicieli zawodów prawniczych, udziału w ciekawych wydarzeniach (warsztatach, konferencjach, projektach, czy networkingu z innymi ośrodkami akademickimi). Szczególnie mile widziane osoby z umiejętnością administrowania stroną www.